Takvåning till salu i Alanya: ligger i det berömda Orion City lägenhetskomplexet nära alla bekvämligheter och stranden. Penthouse består av rymligt kök/vardagsrum med öppen planlösning, 2 sovrum, ett badrum, en gästtoalett, en balkong och en takterrass. Lägenheten säljes fullt möblerad.
Orion City 6B/24 Fullt möblerad penthouse lägenhet med panoramautsikt lägenheten ligger i det berömda Orion City lägenhetskomplexet nära alla bekvämligheter och stranden privat beach club för Orion City. Lägenheten har utsikt mot norr med pool vy och trädgård. Faciliteter Trädgård och lekplats Tennis, basketboll och volleyboll banor Inomhus och utomhus pooler, sol däck Bastu, ångbastu och massagerum Gym Bowling Biljard och bordtennis Bio salong Internetcafé Avstånd till stranden 450 m, centrum 300 m. Gazipasa flygplats 65 km / Antalyas flygplats 105 km.
Fullt möblerad penthouse lägenhet med panoramautsikt till salu i Orion City Avsallar.
Takvåning till salu i Alanya: ligger i det berömda Orion City lägenhetskomplexet nära alla bekvämligheter och stranden privat beach club för Orion City. Lägenheten har utsikt mot norr med pool vy och trädgård.
Takvåningen består av ett rymligt vardagsrum med öppen planlösning, 2 sovrum, ett badrum, gästtoalett, balkong och terrass.
Lägenheten säljes fullt möblerad.
Jag vill gärna veta mer om objektet på Avsallar id 2698 Orion City möblerad takvåning med 2 sovrum.balkong takterrass.
Avsallar är en av de populäraste semesterorterna längs Medelhavet där de finaste stränderna finns. Avsallar ligger bara 25 km utanför Alanya centrum och det finns flera lokala busslinjer hit. Avsallar är också känt för sitt mysiga centrum med många barer, restauranger, affärer, basarer och diskotek. Den har en av de bästa stränderna i regionen, stranden är sandig och långgrund. I Avsallar centrum finns butiker, restauranger, marknader, närheten finns det gott om nattliv med disco, restauranger och barer. Här finns också en vattenpark med ett delfinarium. Vackert picknickområde. Fastigheter representeras av moderna bostadsområden. Avsallar är en ort med en befolkning på ca 10 tusen innevånare som tillhör distriktet Alanya och ligger 110 km öster om Antalya. Havet och stranden. En av de bästa stränderna i Alanya och Incekum ligger här. Många turister kallar stränderna i Avsallar golden sands. Strandremsan sträcker sig här över 5 km. Den fina sanden och det lättillgängliga långgrunda vattnet lockar hit många semesterfirare... Transport och tillgänglighet. Bussar kör regelbundet från Antalya och Alanya till Avsallar som ligger nära federal huvudväg D400. Sevärdheter. Den närliggande staden Side är rik på monument från antiken som är mycket intressant för älskare av historia.
Lokalbussar, taxi