Alanya Avsallar ID 25028-MN Penthouse till salu i Orion Valley
Bild nummer två
Bild nummer tre

Alanya Avsallar ID 25028-MN Penthouse till salu i Orion Valley

Avsallar
125 000 €

Alanya Avsallar ID 25028-MN Penthouse till salu i Orion Valley

Rymlig 2-sovrums penthouse i Orion Valley Avsallar. Trevligt komplex med fina faciliteter och gångavstånd till stranden och centrum

Denna penthouse i Orion Valley är stor och rymlig med högt i tak. Den säljs fullt möblerad och har havsutsikt och utsikt över det härliga poolområdet.

Den består på nedervåningen av kök/vardagsrum i öppen planlösning och en toalett, förvaring under trappen. På övervåningen finner ni en hall, 2 rymliga sovrum, ett med utgång till övre balkongen och 1 badrum.

Västläge med eftermiddagssol på balkongerna

Lägenheten ligger i ett lugnt och grönt område i Avsallar ...

Läs mer...

Översikt

OmrådeAvsallar
Pris125 000 €
Rum3
Referens212250023

Mäklare

Marita Bergman
Marita Bergman
Reg FastighetsmäklareTel 0731-52 13 11

Bilder

Bild nr 3
Bild nr 4
Bild nr 5

Karta

Anmäl intresse

Jag vill gärna veta mer om objektet på Alanya Avsallar ID 25028-MN Penthouse till salu i Orion Valley

*Obligatoriskt fält. Vi hanterar dina personuppgifter i enlighet med aktuell lagstiftning. Läs mer här. Formuläret skyddas mot missbruk av reCAPTCHA. Googles integritetspolicy och användarvillkor gäller.