Bild nummer två
Bild nummer tre

Moderna villor med panoramautsikt över havet

Lagos
388 000 €·86 m²

Moderna villor med panoramautsikt över havet

Ett bostadsområde som ligger på en naturlig balkong med spektakulär havsutsikt. En fridfull miljö, med goda förbindelser till etablerade städer och olika stränder. Bara 3 minuter från El Morche och 15 minuter från Torrox och Torre del Mar. Komplexet har anlagda gemensamma områden och en gemensam pool.

Detta är ett projekt anpassat till den naturliga topografin, utformat med ett hållbart koncept, bestående av 45 parhus med 3 sovrum, mot sydost, syd och sydväst, och erbjuder otrolig havsutsikt. Alla kommer att ha en parkeringsplats och rymliga terrasser.

Översikt

OmrådeLagos
Pris388 000 €
Boarea86
Rum4
Tomtarea78
Referens203250179
Externt referensnummer958565

Mäklare

Kacper Idzik
Kacper Idzik
Säljare NerjaTel + 34 691 29 32 52

Bilder

Bild nr 3
Bild nr 4
Bild nr 5

Anmäl intresse

Jag vill gärna veta mer om objektet på Moderna villor med panoramautsikt över havet

*Obligatoriskt fält. Vi hanterar dina personuppgifter i enlighet med aktuell lagstiftning. Läs mer här. Formuläret skyddas mot missbruk av reCAPTCHA. Googles integritetspolicy och användarvillkor gäller.
POWERED BY HABENO