Radhus i Almijara 3 med fantastisk havsutsikt
Bild nummer två
Bild nummer tre

Radhus i Almijara 3 med fantastisk havsutsikt

East Nerja
345 000 €

Radhus i Almijara 3 med fantastisk havsutsikt

Belägen i det mycket eftertraktade Urbanización Almijara III erbjuder detta charmiga radhus en utmärkt möjlighet som permanentboende, semesterbostad eller investering. Bostaden har idag 2 rymliga sovrum, med möjlighet att skapa ett tredje sovrum om så önskas.

Fastigheten har 1 badrum, ett ljust och bekvämt vardagsrum samt gott om naturligt ljus i hela bostaden. En av de bästa egenskaperna är den vackra havsutsikten som ger hemmet en lugn och öppen känsla. Huset har även 2 separata terrasser, perfekta för att äta utomhus, koppla av eller njuta av utsikten och det soliga vädret.

De boende har...

Läs mer...

Översikt

OmrådeEast Nerja
Pris345 000 €
Rum4
Tomtarea97
Referens203260079
Externt referensnummer968364

Mäklare

Juul Missiaen
Juul Missiaen
Intagare NerjaTel +34 657 671 274

Bilder

Bild nr 3
Bild nr 4
Bild nr 5

Karta

Anmäl intresse

Jag vill gärna veta mer om objektet på Radhus i Almijara 3 med fantastisk havsutsikt

*Obligatoriskt fält. Vi hanterar dina personuppgifter i enlighet med aktuell lagstiftning. Läs mer här. Formuläret skyddas mot missbruk av reCAPTCHA. Googles integritetspolicy och användarvillkor gäller.
POWERED BY HABENO