Bild nummer två
Bild nummer tre

Inflyttningsklara villor 400 m från stranden – ..

585 000 €·123 m²

Inflyttningsklara villor 400 m från stranden – ALMERIA

26 moderna fristående markplansvillor med solarium och privat pool, med 2 och 3 sovrum, 400 meter från stränderna. San Juan de los Terreros är känt för sina magnifika stränder, de första som gränsar till stränderna i Aguilas - Murcia.

I hjärtat, stor tillgång till alla bekvämligheter för det dagliga livet, såsom restauranger, barer med utsökt gastronomi, utbildningscentra, idrottsanläggningar, stormarknader, butiker och köpcentrum på 10′ bilresa.

Vi ligger 60′ från Corveras internationella flygplats och 60′ från Almerias internationella flygplats.

Projektet kommer att utvecklas på en upphöjd ...

Läs mer...

Översikt

Pris585 000 €
Boarea123
Rum4
Tomtarea448
Referens207260124
Externt referensnummer962556

Mäklare

Jake Haden
Jake Haden
Intagare Södra Costa Blanca-AlicanteTel +34 656 905 253

Bilder

Bild nr 3
Bild nr 4
Bild nr 5

Karta

Anmäl intresse

Jag vill gärna veta mer om objektet på Inflyttningsklara villor 400 m från stranden – ..

*Obligatoriskt fält. Vi hanterar dina personuppgifter i enlighet med aktuell lagstiftning. Läs mer här. Formuläret skyddas mot missbruk av reCAPTCHA. Googles integritetspolicy och användarvillkor gäller.
POWERED BY HABENO