Villa i Fuengirola centrum
Bild nummer två
Bild nummer tre

Villa i Fuengirola centrum

1 000 000 €·139 m²

Villa i Fuengirola centrum

Välkommen till en fantastisk investeringsmöjlighet i hjärtat av Fuengirola! Denna parhusvilla är uppdelad i två rymliga lägenheter och erbjuder gott om potential för både personligt bruk och hyresintäkter.

Lägenheten på bottenvåningen har två mysiga sovrum, ett modernt badrum, ett bekvämt vardagsrum och ett fullt utrustat kök. Du kommer att älska den stora terrassen vid ingången, som utgör den perfekta platsen för att njuta av solen och avnjuta ett morgonkaffe eller en kvällsdrink.

Lägenheten på första våningen har tre ljusa och luftiga sovrum, ett öppet kök och ett rymligt vardagsrum. Kliv...

Läs mer...

Översikt

Pris1 000 000 €
Boarea139
Rum10
Referens204250199
Externt referensnummer939652

Mäklare

Filip Malm
Filip Malm
Säljare Fuengirola-Mijas-BenalmádenaTel +34 665 695 715

Bilder

Bild nr 3
Bild nr 4
Bild nr 5

Karta

Anmäl intresse

Jag vill gärna veta mer om objektet på Villa i Fuengirola centrum

*Obligatoriskt fält. Vi hanterar dina personuppgifter i enlighet med aktuell lagstiftning. Läs mer här. Formuläret skyddas mot missbruk av reCAPTCHA. Googles integritetspolicy och användarvillkor gäller.
POWERED BY HABENO