Fristående villa med privat pool i La Exótica
Bild nummer två
Bild nummer tre

Fristående villa med privat pool i La Exótica

695 000 €

Fristående villa med privat pool i La Exótica

Belägen i det eftertraktade området La Exótica i Nerja ligger denna fastighet på en generös tomt om 1 299 m² och erbjuder 345 m² byggd yta, vilket kombinerar utrymme, avskildhet och flexibilitet.

Huvudhuset är fördelat över två våningar. På bottenvåningen leder en välkomnande entréhall till ett modernt badrum, ett fullt renoverat kök, ett rymligt vardagsrum fyllt med naturligt ljus samt ett stort sovrum med eget badrum en suite. På övervåningen finns ett andra sovrum eller ett extra vardagsrum, med direkt tillgång till en solterrass som erbjuder trevlig öppen utsikt.

På samma tomt finns äve...

Läs mer...

Översikt

Pris695 000 €
Rum4
Tomtarea1 299
Referens203260054
Externt referensnummer964919

Mäklare

Mariette Östlind
Mariette Östlind
Kontorschef NerjaTel +34 639 221 375

Bilder

Bild nr 3
Bild nr 4
Bild nr 5

Karta

Anmäl intresse

Jag vill gärna veta mer om objektet på Fristående villa med privat pool i La Exótica

*Obligatoriskt fält. Vi hanterar dina personuppgifter i enlighet med aktuell lagstiftning. Läs mer här. Formuläret skyddas mot missbruk av reCAPTCHA. Googles integritetspolicy och användarvillkor gäller.
POWERED BY HABENO